Журналіст: чергового зрадника України Кремль викинув з окупованого Криму


За словами журналіста Лариси Волошиної, перебіжчиків, які зрадили Україну в окупованому Криму, потроху знаходить розплата, яка вершиться руками самих же окупантів, – про це інформує видання replyua.net з посиланням на допис оглядачки на порталі «Обозреватель».

Так, блогер наголошує, що нещодавно одне з видань окупантів – «Комсомольська правда» – опублікувало «плач» на тему «Патріотів Росії виганяють з Кремля». Цього разу йшлось про заступника прокурора Сімферополя Олександра Шкітова. з’ясували, що він набув російське громадянство з порушенням закону, а тому забрали у зрадника паспорт . Примітно, що Шкітов – ставленик колишнього «прокурора Криму», яка нині стала «депутатом» у нелегітимній Державній думі – Наталії Поклонської.

Власне, цей випадок можна назвати унікальним. До цього з Криму видворяли в основному мігрантів з Донбасу – бойовиків і членів їх сімей. Відтепер взялись за відвертих колаборантів. Звісно, Шкітов і йому подібні ніколи не були потрібні Кремлю – їх лише використали у ролі «хороших українців» на противагу «бандерівцям». Конкретно Шкітов постраждав за те, що підтримав потуги своєї колишньої начальниці і заборонив показ фільму «Матильда» у кримських кінотеатрах. Про що ця історія? Про мракобісся? Про зраду? Про заслужену кару для зрадника? Про все потроху. Але, крім того, ця історія вказує на те, що час зрадників у Криму минув, – наголошує Волошина.

   По информации: ReplyUA.net ReplyUA.net